sadsad x
asdasd
Hakkımızda

Tekbir Gümüş olarak gümüş takı sektöründe 1985 yılından itibaren faaliyet gösteriyoruz. 1993 yılında İstanbul'da kurulan ilk toptan satış mağazamızla çeşitli türlerde gümüş takı satışına başladık. 1995 yılında firmamızın şimdiki geniş ve farklı ürün yelpazesinin oluşturulduğu üretim tesisimizi kurduk. 1998 yılında ikinci toptan mağazamızı yine aynı bölgede açtık. 2004 yılında İstanbul’da şuanda merkez mağaza konumunda olan üçüncü toptan satış mağazamızı hizmete sunduk.

Özenle seçilmiş ürünlerimizi güncel sunum metotları ile birleştirerek, ürün seçmeyi keyifli hale getiriyoruz. Müşterilerimiz de mağazalarından ayrılmadan, eksiklerini yerinde tespit edip ürün seçerek gereksiz stok maliyetlerini asgariye indiriyorlar. Ayrıca online satış sitemiz olan www.tekbirsilver.com ile nerede olursanız olun, ne zaman olursa olsun çok rahat bir şekilde toptan sipariş verebilirsiniz.

Bugün dünyanın dört bir tarafında Tekbir Gümüş ürünleri yoğun talep görüyor. Avrupa, Balkan ülkeleri, Rusya ve Orta Asya Cumhuriyetleri başta olmak üzere 45 ülkeye ihracat yapıyoruz. Çeşitli ülkelerde bayilik anlaşmalarımız sonucunda müşterilerimiz ürünlerimize kolaylıkla ulaşabiliyor. 

Takı koleksiyonumuz, dünya trendlerini yakından takip eden ar-ge ekibimiz tarafından, sürekli geliştirilip yenileniyor. Güncelliğini yitirmiş modeller elenip, yeni dizaynlar koleksiyonumuza ekleniyor. Bu dizaynlar gerek kendi fabrikamızda gerekse yurt içi ve yurt dışında anlaşmalı fabrikalarda yüksek kalite standartlarında üretiliyor.


Keyifli alışverişler dileriz,


Tekbir Gümüş

------------------------

Tekbir Kuyumculuk ve Mühendislik San Tic. Ltd. Şti.

Vergi Dairesi: Hocapaşa

Vergi No: 8330074826

İstanbul Ticaret Odası Sicil No: 366130

İstanbul Kuyumcular Odası Sicil No: 11563

Mersis No: 0833007482600012

Kep: tekbirkuyumculuk@hs02.kep.tr

IMMIB: 24472

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.