sadsad x
asdasd
Sırala
Filtrele
Toplam 253 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5

Gümüş Erkek Kolye

Erkeklerin herhangi bir aksesuarı takarken karşılaştıkları belli bir bariyer var ve bunun en büyük nedeni model, tarz ve tasarım açısından sunulan kısıtlı ürün yelpazelerinden kaynaklanıyor. Kendi tarzlarına ve kalite standartlarına uygun bir parçaya ulaşamayan erkekler asla hayallerindeki parçaya ulaşamayacaklarını düşünüyorlar. Tekbir Gümüş olarak sizin için ideal olan ve kişiliğinizi yansıtan çeşitli gümüş aksesuar modellerini sunmayı hedefliyoruz. Gümüş erkek kolye modellerimiz, tarzını göstermeyi seven ve estetik duruşuyla kişiliğini ortaya koyan erkekler tarafından sıklıkla tercih edilen parçalarımız arasında yer alır.

Gümüş Erkek Kolye Ucu Modelleri

Gümüş erkek kolye modellerimiz arasında bulabileceğiniz çeşitli tarzlardaki uçların mükemmel tasarımı ve özel işçilikleri dikkatleri üzerine çekiyor. Geniş ürün yelpazesi her yaştan ve tarzdan erkeğin kendini yansıtan bir gümüş kolyeye ulaşmasına imkân sağlıyor. Minimal tasarımlarıyla sade bir görünüme sahip gümüş erkek kolye modelleri ile görünümünüzü tamamlayabilir ya da dikkat çekici kolye uçlarına sahip parçalarla herkesi kendinize hayran bırakabilirsiniz. Tekbir Gümüş olarak sizlerle buluşturduğumuz tüm parçalar, 925 ayar gümüşten imal edilmiştir. Sadece yüksek kalite ve lüks tasarımların tercih edildiği ürünlerimiz, uzun süreli bir kullanımı garantileyen dayanıklı özelliklere sahiptir. Gümüş aksesuarlar için gerekli kullanım talimatlarına uyduğunuzda bu şık parçaları istediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Gümüş kullanılmadığı zamanlarda hava ve ışık ile teması olmayan yerlerde saklanması uygundur. Bu sayede ilk günkü görüntüsünü kaybetmeden uzun süre kullanılabilir. Ayrıca kullanıldığı zamanlarda da özellikle ev temizliğinde kullanılan güçlü kimyasallara temas etmemesine özen gösterilmesi gerekir. Son trendleri takip eden ekiplerimiz tarafından sürekli yenilen tasarımlara sahip kolye uçlarına, yeni ürünler, kategorimizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Klasik görünümleriyle efsaneleşmiş tasarımları tercih ediyorsanız, bunları da gümüş kolye sayfamızda bulabilirsiniz.

Gümüş Erkek Kolye Toptan

Sayfamızdan kolaylıkla ulaşabileceğiniz gümüş erkek kolye modellerini fotoğraflardan inceleyebilir, ürün sayfalarından istediğiniz bilgileri edinebilir ve toptan satış olanaklarından yararlanabilirsiniz. Sipariş vermeden önce stok adetleri de dahil olmak üzere, ürün sayfalarından kolyelere ait çeşitli özellikleri görebilirsiniz. Sizlerle buluşturduğumuz uygun fiyat aralıkları, yüksek kaliteye ulaşmayı kolay hale getirir.Kolye bir aksesuar olarak tercih edilirken insanların aklına gelen en büyük soru, cilt üzerinde bırakabileceği zararlı etkilerdir. Doğrudan ciltle temas halinde olan bu aksesuarın alışveriş sürecinde sorulması gereken oldukça doğal bir sorudur. Gümüş, insan cildi üzerinde herhangi bir kızarıklık, kaşıntı veya rahatsızlığa neden olmayan parlak bir materyaldir. Her şey de olduğu gibi düşük kaliteli malzemelerin kullanılması durumunda kızarıklık ve benzeri reaksiyonlara sebep olabilir. Bu ve benzeri sorunların önüne geçmek, insan sağlığını bir numaralı önceliğimiz haline getirmek için sizlere sunduğumuz tüm gümüş kolye modellerimiz, yüksek kaliteye ve dayanıklı malzemelere sahiptir.Gümüş erkek kolye modelleri için sayfamızdaki ürünlere göz atabilir, Tekbir Gümüş olarak sizler için hazırladığımız konforlu ve güvenli alışveriş sürecinin tadını çıkartmaya başlayabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.