sadsad x
asdasd
Sırala
Filtrele
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Gümüş Tesbih

Erkeklerin günlük hayatta yanlarında taşıdıkları vazgeçilmezler arasında yer alan tesbihler, zarif tasarımları ve gümüşün göz alıcı görünümü ile dikkatleri üzerlerine çeker. Tekbir Gümüş olarak sizlerle buluşturduğumuz gümüş tesbih modelleri geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Erkeklerin dünyasında ve kültüründe özel ve değerli bir aksesuar olan tesbihler, dua ederken ya da çoğunlukla günlük hayatın stresinden uzaklaşmak için kullanılmaktadır. Sizlerle buluşturduğumuz toptan satış seçenekleri hakkında bilgi sahibi olmak, gümüş tesbih fiyatlarını görmek ve göz alıcı tasarımlara sahip modellere göz atmak istiyorsanız, bu sayfada kalın!

Gümüş Tesbih Modelleri ve Fiyatları

Gümüş tesbihlerin tasarımları söz konusu olduğunda oldukça farklı seçenekler mevcuttur. Herkesin aradığı tasarıma ulaşması hedeflenerek hazırlanan ürün portföyümüzde özel işçiliğiyle dikkat çeken ürünler vardır. Farklı fiyat aralıklarında sizlerle buluşturulan ürünlerimiz, kaliteli, güvenilir ve dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Tesbih koleksiyonu yapan ve bunu bir hobi olarak yürüten birisiyseniz, sayfamızdan kolaylıkla ulaşabileceğiniz çeşitli ürünler, koleksiyonunuzun en özel parçaları arasında yerlerini almayı bekliyor! Bu özel hobinize çeşidi, tasarımı ve kalitesi ile dikkat çeken gümüş tesbih modelleri ekleyebilirsiniz. Tekbir Gümüş farkıyla nadide parçalara ulaşabilirsiniz. Günlük kullanıma ya da koleksiyonculuğa uygun olan gümüş tesbih fiyatlarına sayfamızdan göz atabilirsiniz. Ürünlerin fotoğraflarından genel görünümleri hakkında bilgi sahibi olabilir, stoktaki ürünlerimizi görebilir ve toptan satış imkanlarını öğrenebilirsiniz.

Tekbir Gümüş Kalitesiyle Gümüş Tesbih Fiyatları

Göz alıcı tasarımları ve kaliteli iç yapısı ile dikkatleri üzerine çeken Tekbir Gümüş tesbihleri arasından seçiminizi yaparken dikkat edebileceğiniz bazı noktalar vardır. Bu noktalar, teşbihin değerini ve kalitesini ortaya koyan değerlerdir. Alanında profesyonel ekipler tarafından hazırlanmış, baştan sona özenli bir şekilde oluşturulan tesbih, kullanılan malzemelerinin kalitesinden, tane boyut ve şekline, püskülünden imamesinden, yapan ustanın özel işlemelerine kadar birçok ayrıntısıyla kendini gösterir. Taşıdığı bu değerli aksesuarlara tarzını ve duruşunu ortaya koymak isteyenler için bu ayrıntılar oldukça önemlidir. Üst kısmı parlak ve pürüzsüz olan ürünlerimizde kullanılan taneler, estetik bir görünümü garantilemek için eşit boyutlarda ve aynı tiptedir. Bu estetik görünümü devam ettiren nitelikte olan bir diğer özelliği, tane deliklerinin ince olmasıdır. Hazırladığımız tasarımların tüm parçaları, eşsiz bir uyum içerisinde bir araya gelir. Gümüşün yarattığı zarif duruşla, özenle üretilen tasarımlar birleştirilir. Elinize aldığınızda karşılaşacağınız eşsiz görüntü ve estetik duruşu garantileyen bir üretim süreci izlenir. Her bir adım, müşteri memnuniyeti arttırmak hedeflenerek oluşturulmuştur. Kullanılan malzemelerin kalitesi, ürünün dayanıklılığını ve uzun süreli kullanım imkanını garantiler niteliktedir. Gümüş tesbih fiyatları, kullanılan malzemenin miktarı, üretim sürecinin ayrıntıları ve tasarım gibi birçok faktör göz önünde bulundurularak değerlendirilir. Gümüş tesbih fiyatları da dahil olmak üzere modellerimiz hakkında çeşitli bilgilere sayfamızdan ulaşabilir, seçiminizi yaptıktan sonra konforlu alışveriş sürecinin tadını çıkartabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.