sadsad x
asdasd
Sırala
Filtrele
Toplam 806 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 5 ... 8 ... 14

Toptan Bileklik

Moda dünyasının vazgeçilmezlerinden olan aksesuarlar arasında ilk sıralarda yer alan bir diğer seçenek bilekliklerdir. Renkli ve canlı tasarımlarıyla dinamik bir görünüm sergileyen modellerden, sade ve zarif tasarımlarıyla daha ağırbaşlı olanlara kadar değişiklik gösteren bileklikler, herkesin kendi kişiliğine uygun bir modele ulaşmasını mümkün hale getirir. Tekbir Gümüş olarak sizlerle buluşturduğumuz toptan bileklik alım imkanları, sıra dışı tasarımları ile dikkatleri üzerlerine çeken bu ürünlere ulaşmayı kolay hale getirir. Sayfamızda bulunan ürünlerin fotoğraflarına bakarak farklı seçenekleriniz hakkında bilgi sahibi olabilir, kişiliğinizi ve tarzınızı yansıtan bir model bulduktan sonra bilekliklere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Toptan Bileklik Modelleri

Tekbir Gümüş olarak yüksek kalitedeki bu toptan bileklik seçenekleri konforlu bir alışveriş süreciyle sizlerle buluşturmaktayız. Stoktaki ürün sayılarını dahi görebildiğiniz sayfamızda, aklınızdaki her türlü sorunun cevabına ulaşabilirsiniz. Kadın bileklik modelleri arasından oldukça farklı kategorilere ulaşabilirsiniz. Bunlardan bazıları: halhallar, şahmeranlar, asansörlü bileklikler, kalpli bileklikler, sonsuzluk bileklikler, su yolu bileklikler, kar tanesi bileklikler, nazar bileklikler, kazaziye bileklikler, elif- vav bileklikler, fatma ana eli bileklikler, isimli bileklikler, telkari bileklikler, otantik bileklikler, taşlı bilekliklerdir. Erkek bileklikler arasından ulaşabileceğiniz kategoriler ise, deri bileklikler, doğal taşlı bileklikler, gümüş bileklikler, makrome bileklikler, zincir bilekliklerdir. Çocuklar için de çeşitli seçeneklerin sunulduğu kategoriler mevcuttur. Kehribar çocuk bileklikleri, mineli çocuk bileklikleri, isimli çocuk künyeleri bunlardan bazılarıdır. Çocukların cildinin ve bünyesinin yetişkinlere oranlara daha hassas olduğunu bildiğimizden buna uygun bir üretim süreci izlemekteyiz. Henüz bağışıklık sistemi tam olarak gelişmemiş olan çocuklar, çevre uyaranlara ve zararlı maddelere daha açıktır. Çocukların ciltleri, kızarıklık, kaşıntı ve rahatsızlık gibi reaksiyonları daha hızlı gösterir. Bu nedenle çocuklar için özel olarak hazırladığımız bilekliklerde kullanılan maddeler, insan cildine zarar göstermeyen, sağlıklı materyallerdir. Boyar maddeler de dahil olmak üzere her bir ayrıntı, özenle seçilmiştir. Böylelikle olabilecek en konforlu ve güvenli kullanım süreci sizlerle ve çocuklarınızla buluşturulmuştur.

Toptan Bileklik Fiyatları

Toptan bileklik satışlarımız, farklı fiyat aralıklarında sizlere sunulur. Ürün sayısı, ürünlerde kullanılan değerli madenlerin miktarı ve tasarımları gibi çeşitli faktörler göz önünde bulundurularak belirlenen fiyatlarımız oldukça uygundur. Bileklik takmayı tercih etmek için birçok neden vardır. Genel olarak aksesuarlar, kişiliğinizin görsel ipuçlarıdır. İlginç aksesuarlar ve sıra dışı tasarımlar her zaman dikkat çeker. Estetik duruşa ve güzelliğe olan takdirinizin bir simgesi olabilir. Farklı kültürler, bileklikleri varlığın ve statünün bir göstergesi olarak kabul etmişlerdir. Tek bir aksesuarla hem tarzınızı ortaya koyabilir hem de toplumdaki durumunuzu tanımlayan anlık bir ilişki yakalayabilirsiniz. Sayfamızdan farklı modellere, tasarımlara ve tarzlara sahip bileklikleri görebilir, alışveriş süreci hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Toptan bileklik satışlarımız, müşteri memnuniyeti öncelik alınarak oluşturulan bir alışveriş süreciyle sizlere ulaştırılır!

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.